Fotel gamingowy z efektami specjalnymi!

Jak donosi portal Gaming Society podczas targów CES 2020 w Las Vegas firma Arcadeo Gaming zaprezentowała specjalny fotel dla miłośników gamingu o nazwie Arcadeo SmartSense.

Fotel posiada 10 haptycznych stref, które zamienieniają dźwięk w grze lub dowolnym programie w wibracje, wyczuwalne m.in. na plecach, co pozwala wzmocnić odczuwanie wirtualnego świata. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu 16-rdzeniowego procesora, który odczytuje dźwięk i dzięki systemowi SmartSense przetwarzany jest w  wibracje. Fotel zadziała z każdą nawet najbardziej wymagającą grą, a nawet z filmami oraz muzyką. Warto dodać, że można go również podłączyć do telewizora.

Posiada  aplikację pozwalającą dostosować siłę wibracji jak również miejsca, w których chcemy je odczuwać. Dodatkowo fotel ma podświetlenie LED, które uzupełnia jego gamingowy styl. Zaprezentowany model ma pojawić się w sprzedaży jeszcze w tym roku.

Przedstawiony fotel dla graczy to bardzo ciekawy pomysł być może będzie ulepszany w przyszłości, dając jeszcze większe wrażenia!