Strona główna > Aktualności > NTT System wspiera Intel® Extreme Masters

Aktualności

NTT System wspiera Intel® Extreme Masters - 2016-03-04

Firma NTT System po raz kolejny uczestniczy w imprezie gromadzącej najlepszych graczy świata. Tegoroczny Intel® Extreme Masters jest dziesiątym finałem światowej ligi, po raz czwarty rozgrywanym w Katowicach. Podobnie jak w poprzednich edycjach, dostarczymy komputery dla wystawców i graczy oraz zorganizujemy własne stoisko.

W tym roku NTT System dostarczy organizatorom IEM prawie ćwierć tysiąca desktopów, zarówno na potrzeby organizacji stoisk, jak i turniejowych rozgrywek. Część maszyn to konfiguracje przygotowane specjalnie z myślą o Intel® Extreme Masters. Konfiguracje z limitowanej serii NTT Game IEM Champion oraz NTT Game IEM Challenger to bezkompromisowe maszyny oparte na najwydajniejszych podzespołach Intel®, HyperX oraz Gigabyte. Każdy komputer z limitowanej serii posiada numerowany certyfikat przyznawany przez organizatora IEM oraz bogaty pakiet multimedialny.

Nasze stoisko zostało podzielone na dwie strefy, z których jedna zlokalizowana jest w hali wystawców (B7), druga - bezpośrednio na IEM w Spodku (R11). Do wspólnej organizacji stoiska, zaprosiliśmy również firmy, z którymi współpracujemy na co dzień: Crucial, LG, Canon oraz Blizzard. Na stoiskach nie zabraknie dodatkowych atrakcji, takich jak konkursy i miniturnieje z nagrodami. Będzie również można spotkać znamienitości polskiego internetu: Mamiko, Kubona, DeeJayPallaside oraz cosplayerkii: Kairi i Sandygraphy.

Zapraszamy w dniach 4-6 marca 2016

Więcej informacji na temat serii komputerów NTT Game IEM można znaleźć na stronie:
http://sklep.ntt.pl/content/23-komputery-ntt-intel-extreme-masters-2016NTT GAME IEM CHAMPION
Seria przeznaczona dla najbardziej wymagających użytkowników.

cofaj! pause naprzod!